Wśród maszyn, które oferujemy Państwu na wynajem posiadamy bardzo uniwersalny podnośnik na gąsienicach Teupen LEO 23GT.

Podnośnik Teupen LEO 23GT

Podnośnik Teupen LEO 23GT

Oferowany przez naszą firmę podnośnik gąsiennicowy  posiada wysięg 23 metrów w górę oraz  11,2 metrów w bok przy maksymalnym wysunięciu teleskopu. Dzięki konstrukcji przegubowo-teleskopowej podnośnik pozwala na pracę nad przeszkodami o wysokości nawet do 10 metrów. Ze względu na zaawansowaną konstrukcję pozwoli on Państwu na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dzięki pompie elektrycznej 230V, podnośnik umożliwia pracę w zamkniętych pomieszczeniach (np. hale, magazyny, pomieszczenia bez okien) bez konieczności uruchamiania silnika.

To co może jeszcze niektórych zainteresować, to fakt, że podnośnik ma gąsienice wykonane z niebrudzącego tworzywa, które nie pozostawia śladów na powierzchni, po której się porusza. To niewątpliwie ważna zaleta, gdyż podnośnik na gąsienicach jest w stanie zawrócić właściwie w jednym miejscu, a to oczywiście powoduje silne tarcie gąsienicy o podłoże.

Dodatkowym atutem jest również gniazdo elektryczne 230V zamontowane w koszu pod, które można podłączyć urządzenia elektryczne (np. wiertarkę, szlifierkę, myjkę ciśnieniową oraz inny sprzęt wykorzystujący zasilanie 230V).

Obszerny aluminiowy kosz umożliwia pracę dwóm osobom w swobodny sposób w przeciwieństwie do podnośników z małym koszem. Kolejną zaletą kosza jest możliwość obrotu w dwóch płaszczyznach co pozwala na pracę w naprawdę trudno dostępnych miejscach.

Możemy również pracować z ustawieniem kosza nisko za przeszkodą taką jak mur, krzaki, niski budynek czy nawet auto o dużych gabarytach. Przy pracach blisko ściany pozwala na pracę góra-dół w niemal niezmiennym położeniu. Parametry te sprawiają, że wynajem podnośnika TEUPEN LEO 23 GT pozwala na komfortowe wykonanie nietypowych prac. Powyżej zaprezentowane rozwiązanie jest bardziej praktyczne i uniwersalne niż teleskopowy podnośnik koszowy. Przy wyborze sprzętu warto zwrócić uwagę na to jakim sprzętem będą się Państwo posługiwać podczas realizacji prac.

Podnośnik Teupen LEO 23GT

Podnośnik Teupen LEO 23GT

W wielu przypadkach podnośnik na gąsienicach świetnie radzi sobie z pokonywaniem takich trudności, jakimi mogą być np. schody, wąskie przejazdy i niewielkie korytarze, ale trzeba pamiętać, że podnośnik na gąsienicach to jednak masywne urządzenie i poruszanie się nim wymaga wprawy. W przypadku, kiedy nasi klienci nie mają pewności czy dadzą sami radę z przejechaniem wynajętym podnośnikiem bez spowodowania uszkodzeń jesteśmy gotowi pomóc przy tego typu manewrach i ustawić podnośnik na gąsienicach we wskazanym miejscu, w którym klient może już bezpiecznie sam sterować.

W ramach świadczenia usług wynajmu podnośnika nie ograniczamy się tylko do wypożyczenia samego urządzenia. W zakresie naszych usług istnieje także możliwość wynajmu samego operatora podnośnika, zarówno na terenie miasta Warszawa a także w miejscowościach okolicznych. Jest to bardzo korzystne i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, gdy posiadają Państwo własny lub wypożyczony sprzęt, lecz nie dysponują odpowiednio wykwalifikowaną i doświadczoną osobą do jego obsługi. Według obowiązujących przepisów, do obsługi tego typu urządzeń niezbędna jest osoba z uprawnieniami wydanymi przez Urząd Dozoru Technicznego.

Prowadzimy wynajem podnośników na terenie miasta Warszawa oraz całego województwa mazowieckiego. Terminy realizacji zlecenia dopasowujemy do indywidualnych preferencji i potrzeb Klienta. Zawsze staramy się dopasować możliwości świadczenia usługi do ścisłych potrzeb Klienta. Wobec tego jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możemy wykonywać dla Państwa prace w najdogodniejszym możliwym terminie oraz na bardzo korzystnych warunkach.

Pace  wykonywane z podnośnika  

 • Montaż / demontaż / konserwacja reklam i banerów
 • Wyklejanie billboardów
 • Wycinka drzew
 • Czyszczenie i odkurzanie kościołów oraz innych obiektów
 • Prace związanych z udrożnianiem przewodów kominowych i konserwacji wentylacji,
 • Montaż / serwis klimatyzatorów i wentylatorów
 • Konserwacja oświetlenia ulicznego i na budynkach
 • Montaż konstrukcji na elewacji i samej elewacji
 • Wszelkie prace konserwatorskie elewacji, jak np. uzupełnianie tynków, montaż balustrad, dachów lekkiej konstrukcji
 • Montaż okien
 • Montaż anten satelitarnych, telewizyjnych i internetowych
 • Montaż kamer telewizji przemysłowej, tablic i znaków drogowych, oświetlenia na słupach energetycznych
 • Wymiana uszkodzonego oświetlenia sterowania ruchem drogowym
 • Czyszczenia rynien i rur spustowych
 • Odśnieżanie dachów i usuwanie nawisów, sopli
 • Mycie okien i balkonów i dachów
 • Mycie, naprawa i malowanie elewacji
 • Prace blacharsko-dekarskie
 • Filmowanie i fotografowanie
 • Montaż scen teatralnych i koncertowych
 • Wiele innych, wymagających bezpieczeństwa podczas prac na wysokości

Podnośnik Teupen LEO 23GTJeżeli żadna z powyższych usług nie spełnia Państwa oczekiwań w celu dopasowania usługi do indywidualnych potrzeb prosimy o kontakt z nami pod numerem tel. 607810651

Posiadamy  podnośnik  o niespotykanych dotąd parametrach wśród innych podnośników spotykanych w Warszawie. Jeśli mieli Państwo okazję wynajmować wcześniej podnośnik o 23 metrowym wysięgu zapewne był on zamontowany na samochodzie o DMC do 7,5 tony, jego gabaryty często utrudniały odpowiednie ustawienie i manewrowanie. Nasz podnośnik jest jedną z kilku takich konstrukcji o tych parametrach w Polsce! Poza maksymalnym wysięgiem górnym wynoszącym 23 metry, posiada 11,2 metrowy wysięg boczny. Mieści się z powodzeniem na szerokości pasa drogowego.  Nasz podnośnik posiada szereg najważniejszych zalet różnych podnośników zebranych w jednym urządzeniu:

– Sposób mocowania kosza umożliwia ułożenie go prostopadle do ściany i pracę w szczelinach o szerokości 70cm !!!
– Sam kosz obracany o 180 stopni w obie strony
– Możliwość pracy z podporami w obrysie pojazdu lub z tylko jedną podporą wysuniętą. Duże znaczenie przy ciasnych miejscach
– Niezwykle niska masa własna wynosząca zaledwie 3100kg
– Oraz wiele, wiele innych zalet.

Dane techniczne i specyfikacja 23 metrowego podnośnika Teupen Leo 23GT

– Wysokość robocza górny/boczny max: 23 m / 11,2 m
– Długość kosza 1.40 m
– Szerokość kosza 0.70 m
– Wysokość kosza – 1,1 m
– Długość całkowita 6.20 m
– Wysokość podnośnika w pozycji transportowej 1.97 m
– Szerokość podnośnika 0.98 m
– Prześwit pod podwoziem 0.40 m
– Długość gąsienicy 1.45 m
– Szerokość gąsienicy 0.20 m
– Długość powierzchni podpierania 4.53 m
– Szerokość powierzchni podpierania 4.33 m
– Dł.pow.podpierania jednostr.wąsko 5.98 m
– Szer. pow.podpierania jednostr.wąsko 3.42 m
– Szer. pow.podpierania obustr.wąsko 2.58 m
– Długość podkładu podpory 0.18 m

Podnośnik Teupen LEO 23GTWydajność

Maksymalny udźwig 200 kg
Obrót teleskopu 360 °
Obrót kosza 180 °
Ustawienie na pochyłości 16.7°/30%
Regulacja wys i szer rozstawu gąsienic 23/45 cm
Prędkość jazdy maszyny podniesionej 1.3 km/h
Zdolność jazdy po wzniesieniu 16.7°/30%
Kąt nachylenia stoku 15.5°/27%

Bardzo niski nacisk na powierzchnie:
Nacisk jednostkowy w pozycji transportu 3.4 kN/m2
Nacisk jednostkowy w pozycji roboczej 1.9 kN/m2
Max.nacisk jednostkowy na podporę 22.1 kN
Waga 2 990 kg
Zasilanie
Silnik elektryczny i silnik spalinowy
1) Diesel: Kubota (10.8 kW, 14.7 PS)
2) Elektromotor: (230V, 12.9 A, 2.2 kW)
Napęd wysokoprężny 13.0 L

Zgodność CE: EN ISO 9001, ANSI A92.5-2006, CSA B354.1-04, EN 280:2001

Podstawowe warunki wynajmu:

 • Zamawiający jest zobowiązany zapewnić bezpieczne i ogrodzone miejsce prowadzenie prac, z zachowaniem bezpieczeństwa osób przebywających w koszu oraz w bliskim sąsiedztwie pracy podnośnika oraz zapewnić pracownikom sprzęt ochrony osobistej przewidziany do pracy na wysokości
 • Przed zamówieniem usługi podnośnikiem  Zamawiający jest zobowiązany powiadomić Wynajmującego o wszelkich możliwościach pracy podnośnika, zwracając uwagę na podłoże, sąsiedztwo przewodów NN i WN, drzewostan, ruch drogowy, itp.
 • Przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia, Zamawiający ma obowiązek zabezpieczyć wszelkie elementy podnośnika przed wpływem jego pracy na działanie i estetykę podnośnika, a w razie uszkodzenia zobowiązuje się do pokrycia szkody w pełnej wysokości
 • W przypadku zamówienia przez Klienta podnośnika, który okaże się niewystarczający ze względu na jego pole pracy (które jest dostępne w galerii odpowiedniej dla danego sprzętu) do miejsca, w którym Zamawiający przewidział jego ustawienie, Klient jest zobowiązany do uiszczenia kwoty minimalnego czasu pracy wraz z dojazdem.