Oferujemy samochody dostawcze i rusztowania pod wynajem

Chcesz w sam zając się transportem i logistyką w swojej firmie ale nie masz do tego potrzebnych środków? Dostarczymy Ci komponenty w wybranym przez ciebie dogodnym terminie.

Samochody dostawcze

Wśród naszej oferty proponujemy Państwu wynajem samochodów dostawczych.

Oferowane przez nas samochody posiadają windę

*********************************************

Prowadzimy wynajem krótkoterminowy do kilku dni lub dłuższy do kilku miesięcy.  Nasza oferta wynajmu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firmowych. Każdy samochód dostawczy z naszej floty to pojazd w pełni sprawny, spełniający wszelkie normy techniczne. Dzięki konkurencyjnym i  atrakcyjnym cenom, wynajem samochodów dostawczych z naszej firmy stanowi korzystną i opłacalną inwestycję.

Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas warunki były sprzyjające dla obu stron.

Rusztowania

W naszej ofercie znalazły się profesjonalne, funkcjonalne i wytrzymałe rusztowania aluminiowe jezdne pod wynajem. Do ich produkcji wykorzystujemy aluminium renomowanej firmy KRAUSE pro-tec stosującej najlepsze rozwiązania. Dzięki temu konstrukcje dają możliwość pracy na dużych wysokościach – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nasza wypożyczalnia oferuje produkty o wielu zaletach, takich jak:

  • mobilność i łatwość transportu, bowiem są spakowane na dedykowanym wózku transportowym, a same rusztowania posiadają kółka z hamulcami,
  • antypoślizgowe szczeble i stabilność konstrukcji, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy,
  • łatwość montażu dzięki zastosowaniu połączeń zaciskowych,
  • duże maksymalne obciążenia oraz doskonała odporność na uszkodzenie czy czynniki zewnętrzne.

Agregaty prądotwórcze,

Oferujemy Państwu wynajem agregatów prądotwórczych. Własne źródło energii elektrycznej o odpowiednio dużej mocy zapewni ciągłość i wydajność prac budowlanych. Wśród dostępnych u nas agregatów prądotwórczych jedno i trójfazowych można łatwo dobrać taki, który parametrami będzie odpowiadał wymogom danej realizacji.